КОМПАНІЯ ЗАБУДОВНИК "ГАЛЖИТЛОБУД"

ГАЛЖитлобуд – це 5 років успішної роботи на українському ринку. Понад 700 квартир вже продано, а в планах компанії побудувати 120 тис. метрів житлової площі. Компанія реалізувала ряд успішних проектів у Львові і тепер виходить на столичний ринок.
5 років на ринку
7 будинків здано в експлуатацію
700 квартир продано
«Ми плануємо утримувати доступні ціни і не жертвувати якістю. У компанії зібралася команда з великим досвідом, у нас працюють фахівці, які віддали будівництву по 20, 30 і, навіть, 40 років свого життя. Думаю, сьогодні це найсильніша команда в Україні. Ми пишаємося кожним нашим проектом. Наша мета – забезпечити українців доступним і якісним житлом, адже кожен наш покупець гідний тільки найкращого. Ми не робимо «типових», штампованих будівель. Кожен проект – унікальний. Якщо ви подивитесь фото наших об'єктів у Львові, то побачите, що всі вони абсолютно різні – різна архітектура, поверховість, концепція. Можна сказати, що різноманітність – це наш почерк!»,
Василь Миколайович Кицкай директор ГАЛЖитлобуд.
director

ГАЛЖИТЛОБУД

СКЛАДОВІ УСПІШНОГО БУДІВНИЦТВА КОМПАНІЇ ГАЛЖИТЛОБУД

Команда професіоналів
Використання сучасних будівельних технологій
Тільки якісні будівельні матеріали
Високі вимоги до своєї роботи
Наші об'єкти
ЖК БЕРЕЖАНСЬКИЙ

ЖК Бережанський – це не просто ЖК, це ціле містечко в Оболонському районі. Наш вибір припав саме сюди, так як Оболонь – один з найулюбленіших районів киян. Ми дізналися, що цей район самий торгово-розважальний у Києві. ТРЦ Дрім Таун, Караван і багато інших, в яких є різноманітні магазини, катки, кінотеатри, аквапарк. Окрім цього, поруч з ЖК безліч зелених зон і парків, де можна відпочити з сім’єю і друзями.

Технічні характеристики.
Комплекс буде складатися з 10 секцій. Стіни – цегла. Утеплення – мінеральна вата. Технологія будівництва – монолітно-каркасна. Здача в експлуатацію квартир: чорнова стяжка підлоги, штукатурка, лічильники коридорні на світло/воду, теплові на будинку (загальна система опалення), радіатори, металопластикові вікна, металеві двері.

 

ІНФРАСТРУКТУРА ЖК БЕРЕЖАНСЬКИЙ

У самому ЖК буде торгівельний центр і прибудинкові магазини, заклади сфери послуг, дитячий садочок на 60-70 місць – 4 групи, спортивні майданчики, міні-футбольне поле, велодоріжки, ігрові дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінг під землею на 250 машиномісць, наземний – на 150 машиномісць.

Планування квартир добре продумані, щоб жити в них було комфортно.

Дістатися до найближчої станції метро «Мінська» можна всього за 10 хвилин.

ЖК БАГГОВУТІВСЬКИЙ

ЖК Багговутівський – це новий сучасний житловий комплекс, який знаходиться в Шевченківському районі по вулиці Багговутівська. Ми зупинили свій вибір саме тут, оскільки це практично центр міста, але в той же час, місце дуже тихе і затишне із зеленими зонами. Важливі моменти – розвинена інфраструктура і зручна транспортна розв’язка.

Технічні характеристики.
Комплекс буде складатись із 4 секцій. Стіни – цегла. Утеплення – мінеральна вата. Технологія будівництва – монолітно-каркасна. Здача квартир в експлуатацію: чорнова стяжка підлоги, штукатурка, лічильники коридорні на світло/воду, теплові на будинку (загальна система опалення), радіатори, металопластикові вікна, металеві двері.

 

ІНФРАСТРУКТУРА ЖК БАГГОВУТІВСЬКИЙ
При проектуванні території житлового комплексу, саме інфраструктурі, прогулянковим і громадським зонам було приділено особливу увагу.

Архітекторам і ландшафтним дизайнерам була поставлена задача, створити всі умови для того, щоб жителі, не замикаючись в своїх будинках і квартирах, могли проводити час на природі, спілкуватися з друзями і сусідами, займатися спортом, використовувати переваги інфраструктури, передбаченої в межах комплексу і відчувати себе комфортно, не залишаючи меж ЖК.

Поруч з ЖК дуже зручна транспортна розв’язка. Найближча станція метро – «Лук’янівська». Також до центру Києва можна дістатися пішки. Це займе всього 20 хвилин.

ЖК Дніпровська Мрія

ЖК Дніпровська Мрія – це сучасний будинок європейської якості, який знаходиться в Дніпровському районі. Цей район припав до душі так, як з однієї сторони є місце для тихого відпочинку, а з іншої до розваг рукою подати! Поблизу знаходиться ТЦ Проспект, ТЦ Даринок та інші, в яких є різноманітні магазини, катки, кінотеатри. Також поруч зелені зони та 4 парки, до яких можна доїхати за 15-35 хв.

Технічні характеристики.

Комплекс буде складатися із 3 секцій, висота будинків – 26 поверхів. Стіни – цегла. Утеплення – мінеральна вата. Технологія будівництва – монолітно-каркасна. Здача в експлуатацію квартир: чорнова стяжка підлоги, штукатурка, лічильники коридорні на світло/воду, теплові на будинок (загальна система опалення), радіатори, металопластикові вікна, металеві двері.
Будинок буде введений в експлуатацію в IV кварталі 2020-го року.

ІНФРАСТРУКТУРА ЖК Дніпровська Мрія
На території ЖК буде своя інфраструктура, тут передбачено: торгівельний центр і прибудинкові магазини, заклади сфери послуг, велодоріжки, дитячі майданчики, підземний паркінг на 130 місць та гостьова паркова.

Планування квартир добре продумане, щоб жити в них було комфортно.
Найближчі станції метро “Дарниця” та “Чернігівська” їхати всього 7-10 хвилин.
Об’єкти в Києві

Об'єкти в Києві

вул. Бережанська, 15
вул. Багговутівська, 17-21
вул. Сосюри, 6